Search
“De Soi”
70 products
Drinks
Silk
Soymilk Unsweetened Plain Non-Dairy Beverage
$74.99Case of 12 · 32 fl oz each
$6.25 each · $0.20/fl oz
Sauces, Spices & Spreads
Wanjashan
Tamari Gluten Free Light Sodium Dispenser Organic
$41.99Case of 6 · 6.7 oz each
$7.00 each · $1.04/oz
Organic
Dumpling Daughter
Soy Ginger Sauce Soy Sauce Tamari
$50.99Case of 6 · 8 fl oz each
$8.50 each · $1.06/fl oz
Lee Kum Kee
Dark Soy Sauce Lee Kum Kee Sauce
$76.99Case of 12 · 16.9 fl oz each
$6.42 each · $0.38/fl oz
Ohsawa
オーサワジャパン OhsaWa Sauce Shoyu Nama Org Soy Sauce
$189.99Case of 6 · 32 oz each
$31.67 each · $0.99/oz
San J
Sauce Soy Tamari Gluten Free Light Sodium
$85.99Case of 6 · 20 oz each
$14.33 each · $0.72/oz
Gluten free
Ohsawa
オーサワジャパン OhsaWa Sauce Shoyu Organic Soy Sauce Tamari
$97.99Case of 6 · 10 oz each
$16.33 each · $1.63/oz
Organic
Kikkoman
Sauce Ponzu Lime Natural Soy Sauce Condiment
$79.99Case of 18 · 10 oz each
$4.44 each · $0.44/oz
San J
San-J - Tamari Soy Sauce Lite Low Salt
$60.99Case of 6 · 10 fl oz each
$10.17 each · $1.02/fl oz
San J
Sauce Soy Tamari Lite Gluten Free
$47.99Case of 6 · 10 oz each
$8.00 each · $0.80/oz
Gluten free
Kikkoman
Soy Sauce Naturally Brewed Organic
$41.99Case of 6 · 10 fl oz each
$7.00 each · $0.70/fl oz
Organic
San J
Gluten Free Tamari Soy Sauce
$58.99Case of 6 · 20 fl oz each
$9.83 each · $0.49/fl oz
Gluten free
