Search
“Curt's Salsa”
520 products
Herdez
Salsa Casera Hot Authentic Mexican Dip & Salsa
$73.99Case of 12 · 16 oz each
$6.17 each · $0.39/oz
Tapatio
Salsa Picante Hot Mexican Chili Pepper Sauce
$91.99Case of 7 · 32 oz each
$13.14 each · $0.41/oz
Clint's
Salsa Roasted Serrano Shelf Stable Salsa
Now $46.99Was $49.46Case of 6 · 16 oz each
$7.83 each · $0.49/oz
Somos
Salsa Fire Roasted Mild Authentic Mexican Dip
$70.99Case of 12 · 12 oz each
$5.92 each · $0.49/oz
Native Texan
True to Texas Medium Salsa Shelf Stable Natural
$70.99Case of 12 · 16 oz each
$5.92 each · $0.37/oz
