Search
“Cara Mia”
136 products
Sauces, Spices & Spreads
Chocolate & Sweets
Tonys Chocolonely
Bar Chocolate Caramel Cookie
$118.99Case of 15 · 6.35 oz each
$7.93 each · $1.25/oz
Little Secrets
Bar Chocolate Milk Chocolate Caramel Crumble
$47.99Case of 12 · 1.8 oz each
$4.00 each · $2.22/oz
Tonys Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Sea Salt Bar
$118.99Case of 15 · 6.35 oz each
$7.93 each · $1.25/oz
Cocomels
Organic Caramels Chewy Candy Pouch
$44.99Case of 6 · 3.5 oz each
$7.50 each · $2.14/oz
Organic
Brownie Brittle
Sheila G's Brownie Brittle Sea Salt Caramel Crumble Cookie
$85.99Case of 18 · 5 oz each
$4.78 each · $0.96/oz
Skinnydipped
Dark Chocolate Salted Caramel Bites
$78.99Case of 10 · 3.17 oz each
$7.90 each · $2.49/oz
Skinnydipped
Chocolate Caramel Peanut Paradise Cup
$78.99Case of 10 · 3.17 oz each
$7.90 each · $2.49/oz
Cocomels
Sea Salt Organic Caramels Chewy Candy Pouch
$50.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.50 each · $2.43/oz
Organic
Fancypants Baki
Baking Co Salted Caramel Cookie
Now $43.99Was $46.31Case of 6 · 5 oz each
$7.33 each · $1.47/oz
Lily's
Caramels Milk Chocolate Bagged Chocolates
$111.99Case of 12 · 3.5 oz each
$9.33 each · $2.67/oz
Home
Snacks & Crackers
Baking
Torani
Sugar Free Classic Caramel Flavoring Syrup
$78.99Case of 6 · 25.4 fl oz each
$13.17 each · $0.52/fl oz
Sugar free
Torani
Caramel Syrup Natural Flavoring Beverage Syrup
$83.99Case of 12 · 12.7 fl oz each
$7.00 each · $0.55/fl oz
Torani
Syrup Salted Caramel Sugar free
$134.99Case of 12 · 25.4 fl oz each
$11.25 each · $0.44/fl oz
Sugar free
Torani
Sugar Free Caramel Flavor Syrup Fl Oz
$83.99Case of 12 · 12.7 fl oz each
$7.00 each · $0.55/fl oz
Sugar free
Torani
Syrup Salted Caramel Sugar free
$34.99Case of 4 · 12.7 oz each
$8.75 each · $0.69/oz
Sugar free
Drinks
Cameron's Coffee
Pods Sea Salt Caramel Single Serve
$83.99Case of 6 · 4.33 oz each
$14.00 each · $3.23/oz
