Search
“Calyan Wax Co”
25 products
Home
Calyan Wax Co
Soy Candle Musk Teakwood Container Candle
$70.99Case of 3 · 8.8 oz each
$23.66 each · $2.69/oz
Calyan Wax Co
Soy Container Candle Oakmoss Amber Scent
$70.99Case of 3 · 8.8 oz each
$23.66 each · $2.69/oz
Calyan Wax Co
Soy Apple Maple Bourbon Container Candle
$77.99Case of 4 · 7.2 oz each
$19.50 each · $2.71/oz
Calyan Wax Co
Soy Black Vetiver Tonka Container Candle
$79.99Case of 3 · 10.2 oz each
$26.66 each · $2.61/oz
Calyan Wax Co
Soy Container Candle Seasid Citrus Scent
$70.99Case of 3 · 8.8 oz each
$23.66 each · $2.69/oz
Calyan Wax Co
Soy 3-Wick Mahogany Container Candle
$77.99Case of 4 · 7 oz each
$19.50 each · $2.79/oz
Calyan Wax Co
Soy Container Candle Black Pepper Cypress
$79.99Case of 3 · 10.2 oz each
$26.66 each · $2.61/oz
Calyan Wax Co
Soy Candle Smoke Leather Scent Container Candle
$70.99Case of 3 · 8.8 oz each
$23.66 each · $2.69/oz
Calyan Wax Co
Pinon Wood Soy 3-Wick Container Candle
$77.99Case of 4 · 7 oz each
$19.50 each · $2.79/oz
Calyan Wax Co
Soy Black Oak Amber Container Candle
$79.99Case of 3 · 10.2 oz each
$26.66 each · $2.61/oz
Calyan Wax Co
Lavender Bergamot Soy Container Candle
$67.99Case of 3 · 8.8 oz each
$22.66 each · $2.58/oz
Calyan Wax Co
Soy Container Candle Aspen Fog Scent
$70.99Case of 3 · 8.8 oz each
$23.66 each · $2.69/oz
Calyan Wax Co
Soy Candle Vetiver Tonka Container Candle
$70.99Case of 3 · 8.8 oz each
$23.66 each · $2.69/oz
Calyan Wax Co
Soy Black Cedar Tobacco Container Candle
$79.99Case of 3 · 10.2 oz each
$26.66 each · $2.61/oz
Calyan Wax Co
Soy Black Evergreen Eucalyptus Container Candl
$79.99Case of 3 · 10.2 oz each
$26.66 each · $2.61/oz
Body Care
Wally
Ear Candle Beeswax Plain Topical Ear & Nasal
$82.99Case of 10 · 2 ct each
$8.30 each · $4.15/ct
Wally
Ear Candle Beeswax Herbal Topical Ear & Nasal
$77.99Case of 5 · 4 ct each
$15.60 each · $3.90/ct
