Search
“CLIF”
46 products
Protein & Sports
Clif
BAR Macadamia Nut White Chocolate Energy Bars
$35.99Case of 12 · 2.4 oz each
$3.00 each · $1.25/oz
Clif Builder
Bar Almond Salted Cream Protein 6Pc
$103.99Case of 6 · 11.82 oz each
$17.33 each · $1.47/oz
Clif Builder
Bar Peanut Butter Chocolate Protein
$42.99Case of 12 · 1.97 oz each
$3.58 each · $1.82/oz
Clif BuilderS
Protein Bars - Vanilla Almond Flavor - 20g Plant Based Protein - Gluten Free - Non-GMO - Low Glycemic - No Artificial Sweeteners - (12 Pack)
$42.99Case of 12 · 2.4 oz each
$3.58 each · $1.49/oz
Gluten free
Clif Builders
Protein Bars - Chocolate Flavor - 20g Plant Based Protein - Gluten Free - Non-GMO - Low Glycemic - No Artificial Sweeteners - (12 Pack)
$42.99Case of 12 · 2.4 oz each
$3.58 each · $1.49/oz
Gluten free
Clif BuilderS
Protein Bars - Cookies 'n Cream Flavor - 20g Plant Based Protein - Gluten Free - Non-GMO - Low Glycemic - No Artificial Sweeteners - (12 Pack)
$42.99Case of 12 · 2.4 oz each
$3.58 each · $1.49/oz
Gluten free
CLIF
(Pack of 24) Clif Bar Cookies & Creme Performance Nutrition Bar 2.4 Oz
$63.99Case of 24
$2.67 each
CLIF
(Pack of 24) Clif Bar Crunchy Peanut Butter Organic 3 Performance Nutriti 2.4 Oz
$63.99Case of 24
$2.67 each
Organic
CLIF
(Pack of 24) Clif Bar Chocolate White Macadamia Organic Nutrition Bar 2.4 Oz
$63.99Case of 24
$2.67 each
Organic
CLIF
(Pack of 24) Clif Bar Cool Mint Chocolate Performance Nutrition Bars 2.4 Oz
$63.99Case of 24
$2.67 each
CLIF
(Pack of 24) Clif Bar Chocolate Chip Organic Performance Nutrition Bars 2.4 Oz
$63.99Case of 24
$2.67 each
Organic
CLIF
(Pack of 24) Clif Bar Organic Oatmeal Raisin Walnut Performance Nutrition 2.4 Oz
$63.99Case of 24
$2.67 each
Organic
CLIF
(Pack of 24) Clif Bar Blueberry Crisp Performance Nutrition Bar 2.4 Oz
$63.99Case of 24
$2.67 each