Search
“CHUAO CHOCOLATI”
661 products
Chocolate & Sweets
Chuao Chocolatiers
Milk Chocolate Bar with Potato Chips
$81.99Case of 12 · 2.8 oz each
$6.83 each · $2.44/oz
CHUAO CHOCOLATI
(Pack of 48) Chuao Chocolatier Potato Chip Mini Chocolate Bar 0.39 Oz
$63.99Case of 48
$1.33 each
Hu
Chocolate Cashew Butter Raspberry Jel
Now $76.99Was $81.04Case of 12 · 2.1 oz each
$6.42 each · $3.06/oz
Rawmio
Premium Oat Milk Chocolate Bar, 50% Cacao
$73.99Case of 12 · 1.76 oz each
$6.17 each · $3.50/oz
Rawmio
Premium Dark Chocolate Bar, 70% Cacao with Vanilla Bean
$73.99Case of 12 · 1.76 oz each
$6.17 each · $3.50/oz
Jelina Chocolatier
Sea Salt Organic Chocolate
$64.99Case of 8 · 3.52 oz each
$8.12 each · $2.31/oz
Organic
Chocolove
Bar Salt Peanut Butter Filled Milk Chocolate
$57.99Case of 10 · 3.2 oz each
$5.80 each · $1.81/oz
Tonys Chocolonely
Chocolate Rainbow Tasting 6-Pack
$114.99Case of 8 · 10.16 oz each
$14.37 each · $1.41/oz
Chocolove
Chocolate Bar Milk Pecan Cookie Sea Salt
$67.99Case of 12 · 3.2 oz each
$5.67 each · $1.77/oz
Hu
Bar Milk Chocolate Simple Chocolate Bar
Now $43.99Was $46.31Case of 6 · 2.1 oz each
$7.33 each · $3.49/oz
Chocolove
Dark Chocolate Bar with Ginger Crystallized
$67.99Case of 12 · 3.2 oz each
$5.67 each · $1.77/oz
Choczero
Chocolate Keto Bark Milk No Salt Added Hazelnut
$117.99Case of 12 · 6 oz each
$9.83 each · $1.64/oz
Keto
Blue Stripes
Bar Whole Cacao Chocolate Hazelnut Butter
$73.99Case of 12 · 2.1 oz each
$6.17 each · $2.94/oz
Choczero
Bark Dark Chocolate Almond
Now $118.99Was $125.25Case of 12 · 6 oz each
$9.92 each · $1.65/oz
Goo Goo Cluster
Candy 3 Pack Peanut Butter Boxed Chocolates
$95.99Case of 12 · 4.5 oz each
$8.00 each · $1.78/oz
Snacks & Crackers
More finds
Corona
Chocolate Dulce Confection Bar Chocolate Black Dulce
$151.99Case of 20 · 17.6 oz each
$7.60 each · $0.43/oz