Search
“CHICAS”
310 products
Snacks & Crackers
Saffron Road
Crunchy Chickpeas Halal Sea Salt Organic
$42.99Case of 6 · 5.4 oz each
$7.17 each · $1.33/oz
Organic
Pasta, Grains & Soups
Sukhis
Bites Tikka Chicken Masala Frozen Indian-Style Entrees
$64.99Case of 6 · 9.6 oz each
$10.83 each · $1.13/oz
Tata Raasa
Chickpea Tikka Regal Indian Entree Prepared Dish
$45.99Case of 6 · 10 oz each
$7.67 each · $0.77/oz
La Preferida
Bean Pea Chickpeas Natural Authentic Mexican Bea
$49.99Case of 12 · 15 oz each
$4.17 each · $0.28/oz
Pacific Foods
Bone Broth Salted Chic Organic
$115.99Case of 12 · 32 oz each
$9.67 each · $0.30/oz
Organic
A Dozen Cousins
Ready to Eat Beans - Trini Chickpea Curry
$38.99Case of 6 · 10 oz each
$6.50 each · $0.65/oz
Maya Kaimal
Everyday Chana Chickpeas with Coconut & Kale
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz