Search
“Bee & Flower”
107 products
Body Care
Mrs. Meyer's Clean Day
Soap Hand Compression Flower Liquid
$89.99Case of 12 · 12.5 fl oz each
$7.50 each · $0.60/fl oz
Andalou Naturals
Shine Sunflower & Citrus Shampoo
$84.99Case of 8 · 11.5 oz each
$10.62 each · $0.92/oz
Andalou Naturals
Shine Sunflower Centers Conditioner
$78.99Case of 8 · 11.5 oz each
$9.87 each · $0.86/oz
Sauces, Spices & Spreads
Bee Harmony
Honey American Wildflower Natural Honey Liquid
$74.99Case of 6 · 12 oz each
$12.50 each · $1.04/oz
San Diego Honey
California Raw Wildflower Honey
$188.99Case of 12 · 12 oz each
$15.75 each · $1.31/oz
San Diego Honey
Pollen Plus Social Bee Pollen and Raw Honey
$215.99Case of 12 · 12 oz each
$18.00 each · $1.50/oz
Beespices
Organic Cumin Seeds Loose Spice Single
$63.99Case of 12 · 1.1 oz each
$5.33 each · $4.85/oz
Organic
Beespices
Organic Coriander Seeds Loose Spice Single
$62.99Case of 12 · 0.8 oz each
$5.25 each · $6.56/oz
Organic
Beespices
Organic Ground Mustard Spice Single
$63.99Case of 12 · 1.3 oz each
$5.33 each · $4.10/oz
Organic
Frontier Bulk
Frontier Co-op Lavender Flowers Whole, Certified Organic, Kosher / 1 lb. Bulk Bag / Lavandula angustifolia Mill.
$60.99Single item
Organic
Vitamins & Wellness
Sunfood Superfoods
Bee Pollen Wild Raw Nutritional Supplement
$82.99Case of 4 · 8 oz each
$20.75 each · $2.59/oz
Mickelberry Gardens
Propolis Throat Honey Spray Immune
$81.99Case of 6 · 2 fl oz each
$13.67 each · $6.83/fl oz
Baking
Langnese
Honey Summer Flowers Granulated Liquid German
$168.99Case of 10 · 17.6 oz each
$16.90 each · $0.96/oz
Breitsamer
Honey Creamy Rapeseed Flower Granulated Liquid
$95.99Case of 6 · 17.6 oz each
$16.00 each · $0.91/oz
Breakfast & Bakery
Pasta, Grains & Soups
Drinks
Belvoir
Lemonade Elderflower & Rose 4P Natural Beverage
$67.99Case of 6 · 33.6 fl oz each
$11.33 each · $0.34/fl oz
Belvoir
Organic Lemonade - Elderflower and Rose
$66.99Case of 6 · 25.4 fl oz each
$11.17 each · $0.44/fl oz
Organic
Oomee
Beverage Sea Buckthorn Blueberry Elderflower
$63.99Case of 12 · 12 fl oz each
$5.33 each · $0.44/fl oz
Fever Tree
Water Tonic Elderflower Tonic Water
$75.99Case of 6 · 40.56 fl oz each
$12.67 each · $0.31/fl oz
Snacks & Crackers
Chinook Seedery
Sunflower Seed Hatch Green Chili
$46.99Case of 12 · 4.7 oz each
$3.92 each · $0.83/oz
Bigs
Sunflower Seeds Fire Seasoning Snack Seeds
$89.99Case of 24 · 5.35 oz each
$3.75 each · $0.70/oz
Baby & Pet
Kekoa
Food Baby Shawarma Artichoke Cauliflower Puree
$74.99Case of 18 · 3.5 oz each
$4.17 each · $1.19/oz
