Search
“Barry's”
71 products
Drinks
Protein & Sports
Epic
Bison Uncured Bacon and Cranberry Bars, Grass-Fed, Protein Bar, 12 Count
$47.99Case of 12 · 15.6 oz each
$4.00 each · $0.26/oz
Barebells
Protein Bar Salty Peanut
Now $88.99Was $93.67Case of 6 · 7.76 oz each
$14.83 each · $1.91/oz
Kate's Real Food
Dark Chocolate Cherry Almond Bars
$77.99Case of 8 · 6.6 oz each
$9.75 each · $1.48/oz
Snacks & Crackers
Breakfast & Bakery
Barbara's
Cereal Puffins Peanut Butter Natural Cold Cereal
$90.99Case of 12 · 11 oz each
$7.58 each · $0.69/oz
Nature's Bakery
Fruit Filled Oatmeal Crumble Strawberry Bar
$85.99Case of 48 · 1.41 oz each
$1.79 each · $1.27/oz
Nature's Bakery
Fig Bar Stone Ground Whole Wheat Raspberry - 6
$60.99Case of 6 · 2 oz each
$10.17 each · $5.08/oz
Nature's Bakery
Bar Fig Gluten Free Raspberry
$65.99Case of 6 · 12 oz each
$11.00 each · $0.92/oz
Gluten free
Nature's Bakery
Fig Bar Fruit Filled Whole Wheat Blueberry
$78.99Case of 48 · 2 oz each
$1.65 each · $0.82/oz
Chocolate & Sweets
Tonys Chocolonely
Bar Chocolate White Raspberry Pop
$118.99Case of 15 · 6.35 oz each
$7.93 each · $1.25/oz
Tonys Chocolonely
Dark Milk Chocolate Pretzel Toffee Bar
$118.99Case of 15 · 6.35 oz each
$7.93 each · $1.25/oz
Tonys Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Sea Salt Bar
$118.99Case of 15 · 6.35 oz each
$7.93 each · $1.25/oz
Lenny & Larry's
Cookie Peanut Butter Crumble Snack
$47.99Case of 12 · 4 oz each
$4.00 each · $1.00/oz
