Search
“Bari”
66 products
Pasta, Grains & Soups
Protein & Sports
Barebells
Protein Bar Salty Peanut
Now $88.99Was $93.67Case of 6 · 7.76 oz each
$14.83 each · $1.91/oz
Epic
Bison Uncured Bacon and Cranberry Bars, Grass-Fed, Protein Bar, 12 Count
$47.99Case of 12 · 15.6 oz each
$4.00 each · $0.26/oz
Body Care
Breakfast & Bakery
Barbara's
Cereal Puffins Peanut Butter Natural Cold Cereal
$90.99Case of 12 · 11 oz each
$7.58 each · $0.69/oz
Drinks
Milkadamia
Barista Macadamia Milk Non-Dairy Creamer Beverag
$54.99Case of 6 · 32 fl oz each
$9.17 each · $0.29/fl oz
Minor Figures
Oat Milk - Standard - Barista Standard - 32 Oz - 1 Pack - Non Gmo - Plant Based - Vegan - Dairy Free - Shelf Stable - Unsweetened
$54.99Case of 6
$9.17 each
Vegan
Califia
Farms - Unsweetened Almond Barista Blend Almond Milk, 32 Oz , Shelf Stable, Dairy Free, Plant Based, Vegan, Gluten Free, Non GMO, Sugar Free, Milk Frother, Creamer
$55.99Case of 6
$9.33 each
Gluten free
Vitamins & Wellness
Nature's Way
Slippery Elm Bark 100 Vegetarian Capsules H
$79.99Case of 8 · 100 ct each
$10.00 each · $0.10/ct
Chocolate & Sweets
Baking
Ghirardelli
Semi Sweet Chocolate Baking Bar Chunks
$77.99Case of 12 · 4 oz each
$6.50 each · $1.62/oz
Ghirardelli
Premium 100% Cacao Unsweetened Chocolate Baking Bar
$77.99Case of 12 · 4 oz each
$6.50 each · $1.62/oz
Snacks & Crackers
Sauces, Spices & Spreads
Santa Barbara
Olive Co Stuffed Martini Pimento Olives Jar
$42.99Case of 6 · 5 oz each
$7.17 each · $1.43/oz
