Search
“BEE & FLOWER”
159 products
Body Care
BEE & FLOWER
(Pack of 48) Bee & Flower Rose Soap Bar Bath Body Cleanser 2.65 Oz
$92.99Case of 48
$1.94 each
A LA MAISON
(Pack Of 12) A La Maison Soap Bar French Lavender Flower 8.8 Oz
$81.99Case of 12
$6.83 each
Sauces, Spices & Spreads
Wholesome
Sweeteners Honey - Organic - Amber - Squeeze Bottle
$93.99Case of 6 · 16 oz each
$15.67 each · $0.98/oz
Organic
Bee Harmony
Honey American Wildflower Natural Honey Liquid
$74.99Case of 6 · 12 oz each
$12.50 each · $1.04/oz
San Diego Honey
California Raw Wildflower Honey
$188.99Case of 12 · 12 oz each
$15.75 each · $1.31/oz
San Diego Honey
Pollen Plus Social Bee Pollen and Raw Honey
$215.99Case of 12 · 12 oz each
$18.00 each · $1.50/oz
Frontier Bulk
Frontier Co-op Lavender Flowers Whole, Certified Organic, Kosher / 1 lb. Bulk Bag / Lavandula angustifolia Mill.
$60.99Single item
Organic
Once Again
Sunflower Butter No salt Sugar Organic
$72.99Case of 6 · 16 oz each
$12.17 each · $0.76/oz
Organic
Baking
Langnese
Honey Summer Flowers Granulated Liquid German
$168.99Case of 10 · 17.6 oz each
$16.90 each · $0.96/oz
Breitsamer
Honey Creamy Rapeseed Flower Granulated Liquid
$95.99Case of 6 · 17.6 oz each
$16.00 each · $0.91/oz
Breakfast & Bakery
Pasta, Grains & Soups
Livwell Foods
Sauce Pasta Cauliflower Alfredo Garlic
$84.99Case of 6 · 16 oz each
$14.17 each · $0.89/oz
Spectrum Naturals
Oil Safflower Oleic Refined
$192.99Case of 12 · 32 fl oz each
$16.08 each · $0.50/fl oz
Drinks
Belvoir
Lemonade Elderflower & Rose 4P Natural Beverage
$67.99Case of 6 · 33.6 fl oz each
$11.33 each · $0.34/fl oz
Oomee
Beverage Sea Buckthorn Blueberry Elderflower
$63.99Case of 12 · 12 fl oz each
$5.33 each · $0.44/fl oz
Good Idea
Sparkling Water Strawberry Elderflower Functiona
$50.99Case of 12 · 12 fl oz each
$4.25 each · $0.35/fl oz
Snacks & Crackers
Chinook Seedery
Sunflower Seed Hatch Green Chili
$46.99Case of 12 · 4.7 oz each
$3.92 each · $0.83/oz
Go Raw
Sprouted Sunflower Pumpkin S Organic
$69.99Case of 6 · 10 oz each
$11.67 each · $1.17/oz
Organic
Protein & Sports
Baby & Pet
Happy Baby
Food Baby Carrot Cauliflower Organic
$55.99Case of 16 · 4 oz each
$3.50 each · $0.87/oz
Organic