Search
“Alessi,”
77 products
Pasta, Grains & Soups
Alessi
Farro Al Funghi Italian Prepared Entree Dish
$81.99Case of 18 · 7 oz each
$4.56 each · $0.65/oz
Alessi
Risotto Arrabbiata Grain & Rice Entree Prepared
$79.99Case of 18 · 6.5 oz each
$4.44 each · $0.68/oz
Alessi
Pasta Spaghetti Alla Chitarra Organic Long Pasta
$61.99Case of 12 · 16 oz each
$5.17 each · $0.32/oz
Organic
Alessi
Farro with Butternut Italian Prepared Entree
$81.99Case of 18 · 7 oz each
$4.56 each · $0.65/oz
Alessi
Arrabbiata Pasta Quick 4 Minute Italian Entree
$83.99Case of 18 · 6.35 oz each
$4.67 each · $0.73/oz
Alessi
Risotto Pomodor Natural Grain & Rice Entree
$79.99Case of 18 · 8 oz each
$4.44 each · $0.56/oz
Alessi
Farro with Beets Italian Entree Prepared Dish
$79.99Case of 18 · 7 oz each
$4.44 each · $0.63/oz
Chocolate & Sweets
Alessi
Cookie Lady Finger Savoiardi Italian Dessert Cookies
$56.99Case of 12 · 7 oz each
$4.75 each · $0.68/oz
Sauces, Spices & Spreads
Snacks & Crackers
Alessi
Cookie Lady Finger Savoiardi Italian Dessert Cookies
$56.99Case of 12 · 7 oz each
$4.75 each · $0.68/oz
Alessi
Breadstick Thin Original Italian Crackers Crispbreads
$44.99Case of 12 · 3 oz each
$3.75 each · $1.25/oz
