Search
“ALESSI”
83 products
Pasta, Grains & Soups
Alessi
Pasta Spaghetti Alla Chitarra Organic Long Pasta
$61.99Case of 12 · 16 oz each
$5.17 each · $0.32/oz
Organic
Sauces, Spices & Spreads
Chocolate & Sweets
Alessi
Cookie Lady Finger Savoiardi Italian Dessert Cookies
$56.99Case of 12 · 7 oz each
$4.75 each · $0.68/oz
Snacks & Crackers
Alessi
Cookie Lady Finger Savoiardi Italian Dessert Cookies
$56.99Case of 12 · 7 oz each
$4.75 each · $0.68/oz
Alessi
Breadstick Thin Original Italian Crackers Crispbreads
$44.99Case of 12 · 3 oz each
$3.75 each · $1.25/oz