Search
“4C Foods”
167 products
Snacks & Crackers
Real Foods
Corn Thins Popped Corn Cakes Organic Original
$29.99Case of 6 · 5.3 oz each
$5.00 each · $0.94/oz
Organic
Real Foods
Corn Thins Popped Corn Cakes Organic Sesame - 25 per Pack (6 Packs Total)
$29.99Single item
Organic
Boulder Canyon
Authentic Foods Potato Chips Kettle Cooked Hickory Barbecue
$59.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.00 each · $0.77/oz
Breakfast & Bakery
One Degree
Organic Foods Vanilla Chai Organic Granola
$57.99Case of 6 · 11 oz each
$9.67 each · $0.88/oz
Organic
One Degree
Organic Foods Granola Honey Hemp Organic
$57.99Case of 6 · 11 oz each
$9.67 each · $0.88/oz
Organic
One Degree
Organic Foods Organic Oat Sprouted Cacao Nibs Insta
$66.99Case of 6 · 18 oz each
$11.17 each · $0.62/oz
Organic
Nature's Path
HempPlus Whole Foods Organic Granola
$92.99Case of 12 · 11.5 oz each
$7.75 each · $0.67/oz
Organic
Pasta, Grains & Soups
Pacific Foods
Soup Gluten Free Cream Tomato Organic
$85.99Case of 12 · 32 oz each
$7.17 each · $0.22/oz
Organic
Livwell Foods
Sauce Pasta Creamy Tuscan Vegetable & Herb
$77.99Case of 6 · 16 oz each
$13.00 each · $0.81/oz
Sauces, Spices & Spreads
True Made Foods
Barbeque Sauce Memphis No Sugar
$52.99Case of 6 · 18 oz each
$8.83 each · $0.49/oz
No sugar added
True Made Foods
Sauce Barbeque With Real Vegtbles
$54.99Case of 6 · 18 fl oz each
$9.17 each · $0.51/fl oz
Chocolate & Sweets
Free2B Foods
Free 2B Foods Chocolate Cup Rice 2 Pc
$45.99Case of 12 · 1.4 oz each
$3.83 each · $2.74/oz