Open 24/7 · order any timeFree shipping on orders over $30Orders ship in 1–2 business days
Brand

ziyad

29 products

ziyad, products

Showing 1–29 of 29

Ziyad
Baking Dates
$31.99Case of 6 · 13 oz each
$5.33 each · $0.41/oz
Ziyad
Bean Lupini
$73.99Case of 12 · 16 oz each
$6.17 each · $0.39/oz
Ziyad
Foul Mediumas
$29.99Case of 6 · 14.8 oz each
$5.00 each · $0.34/oz
Ziyad
Halva Pistachio
$53.99Case of 6 · 12.34 oz each
$9.00 each · $0.73/oz
Ziyad
Halva Vanilla
$42.99Case of 6 · 12.34 oz each
$7.17 each · $0.58/oz
Ziyad
Honey Comb
$211.99Case of 18 · 14 oz each
$11.78 each · $0.84/oz
Ziyad
Mix Falafel
$42.99Case of 6 · 12 oz each
$7.17 each · $0.60/oz
Ziyad
Pea Chick
$36.99Case of 6 · 15.5 oz each
$6.17 each · $0.40/oz
Ziyad
Seed Sesame
$55.99Case of 6 · 16 oz each
$9.33 each · $0.58/oz
Ziyad
Sumac Jar
$72.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.08 each · $1.11/oz
Ziyad
Tahini
$66.99Case of 6 · 16 oz each
$11.17 each · $0.70/oz
Ziyad
Wheat Semolina
$52.99Case of 12 · 16 oz each
$4.42 each · $0.28/oz
Ziyad
Tahini
$67.99Case of 12 · 8 oz each
$5.67 each · $0.71/oz