Open 24/7 · order any timeFree shipping on orders over $30Orders ship in 1–2 business days
Brand

sylvias

15 products

sylvias, products

Showing 1–15 of 15

Sylvia's
Bean Peas Snaps
$54.99Case of 12 · 15 oz each
$4.58 each · $0.31/oz
Sylvia's
Mix Fry Chicken
$45.99Case of 9 · 10 oz each
$5.11 each · $0.51/oz
Sylvia's
Salt Soulful
$55.99Case of 12 · 7 oz each
$4.67 each · $0.67/oz
Sylvia's
Seasoning Secret
$54.99Case of 12 · 1.5 oz each
$4.58 each · $3.06/oz