Brand
chocolove
50 products
chocolove, products
Showing 1–36 of 50
Chocolove
Bar Salt Peanut Butter Filled Milk Chocolate
$45.99Case of 10 · 3.2 oz each
$4.60 each · $1.44/oz
Chocolove
Chocolate Bar Milk Pecan Cookie Sea Salt
$67.99Case of 12 · 3.2 oz each
$5.67 each · $1.77/oz
Chocolove
Chocolate Bar Mini Milk Toffee & Almond
$39.99Case of 12 · 1.3 oz each
$3.33 each · $2.56/oz
Chocolove
Chocolate Bar, Almonds & Sea Salt in Dark Chocolate
$39.99Case of 12 · 1.3 oz each
$3.33 each · $2.56/oz
Chocolove
Dark Chocolate Bar with Ginger Crystallized
$67.99Case of 12 · 3.2 oz each
$5.67 each · $1.77/oz
Chocolove
Dark Chocolate Maple Glazed Pecans Bars
$51.99Case of 12 · 3.2 oz each
$4.33 each · $1.35/oz
Chocolove
Salt Almond Butter Dark Chocolate Bar XO
$55.99Case of 10 · 3.2 oz each
$5.60 each · $1.75/oz
Chocolove
Xo Bar Milk Chocolate Salted Peanut Butter
$55.99Case of 10 · 3.2 oz each
$5.60 each · $1.75/oz
Show more products
14 more on these shelves




