Brand
SKINNYDIPPED
12 products
SKINNYDIPPED, products
Showing 1–12 of 12
Skinnydipped
Almond Super Dark Chocolate Sea Salt
$69.99Case of 10 · 3.5 oz each
$7.00 each · $2.00/oz
Skinnydipped
Chocolate Caramel Peanut Paradise Cup
$78.99Case of 10 · 3.17 oz each
$7.90 each · $2.49/oz
Skinnydipped
Dark Chocolate Coconut Almond Bites
$78.99Case of 10 · 3.17 oz each
$7.90 each · $2.49/oz
Skinnydipped
Dark Chocolate Salted Caramel Bites
$78.99Case of 10 · 3.17 oz each
$7.90 each · $2.49/oz
SKINNYDIPPED
(Pack of 30) Skinnydipped Almonds Chocolate Cocoa Covered Bagged Chocolat 1.2 Oz
$82.99Case of 30
$2.77 each




