Brand
Rxbar
21 products
Rxbar, products
Showing 1–21 of 21
Rxbar
AM Honey Cinnamon Peanut Butter Protein Bar
$43.99Case of 12 · 1.9 oz each
$3.67 each · $1.93/oz
Rxbar
Bar Mini Chocolate Sea Salt Peanut Butter
$78.99Case of 6 · 7.36 oz each
$13.17 each · $1.79/oz
Rxbar
Chocolate Sea Salt Peanut Butter Blueberry
$136.99Case of 6 · 18.3 oz each
$22.83 each · $1.25/oz
Rxbar
Protein Bar 12g Protein Chocolate Sea Salt
$43.99Case of 12 · 1.83 oz each
$3.67 each · $2.00/oz
Rxbar
Protein Bar 12g Protein Peanut Butter Chocolate
$43.99Case of 12 · 1.83 oz each
$3.67 each · $2.00/oz




