Krave Beef Jerky Sugar Free Sonoma BBQ $66.99Case of 8 · 2.1 oz each$8.37 each · $3.99/oz · No sugar added Sold out
Krave Beef Jerky Sugar Free Swest Hatch $66.99Case of 8 · 2.1 oz each$8.37 each · $3.99/oz · No sugar added Sold out
Krave Beef Jerky - Sea Salt Original Gluten Free $66.99Case of 8 · 2.7 oz each$8.37 each · $3.10/oz · Gluten free Sold out
Krave Jerky Plant Based Chipotle Smoke $66.99Case of 8 · 2.2 oz each$8.37 each · $3.81/oz · Vegan Sold out
Krave Pork Jerky Black Cherry Barbecue Seasoned $66.99Case of 8 · 2.7 oz each$8.37 each · $3.10/oz Sold out
Krave Stick Peppercorn Cracked Peanut Buttter $27.99Case of 12 · 1 oz each$2.33 each · $2.33/oz Sold out
Krave Stick Smoked Chipotle Plant Based $27.99Case of 12 · 1 oz each$2.33 each · $2.33/oz · Vegan Sold out