Justin's Cups Dark Chocolate Peanut Butter Crisp Organic $39.99Case of 12 · 1.32 oz each$3.33 each · $2.52/oz · Organic Add
Justin's Peanut Butter Cups Super Dark Chocolate $46.99Case of 6 · 4.2 oz each$7.83 each · $1.86/oz Add
Justin's Chocolate Dark Peanut Butter Minis Organic $46.99Case of 6 · 4.7 oz each$7.83 each · $1.67/oz · Organic Add
Justin's Peanut Butter Cups White Chocolate Organic $37.99Case of 12 · 1.4 oz each$3.17 each · $2.26/oz · Organic Add