Guittard Baking Wafers Organic Bittersweet Chocolate Gluten Free $90.99Case of 8 · 12 oz each$11.37 each · $0.95/oz · Organic Add
Guittard Grand Cacao Drinking Chocolate Sweet Ground Cocoa $90.99Case of 9 · 10 oz each$10.11 each · $1.01/oz Add
Guittard Chocolate Chip Milk Chocolate Maxi $89.99Case of 12 · 11.5 oz each$7.50 each · $0.65/oz Sold out