Brand
Ghirardelli
17 products
Ghirardelli, products
Showing 1–17 of 17
Ghirardelli
Bar Dark Chocolate Sea Salt & Caramel
$50.99Case of 10 · 4.8 oz each
$5.10 each · $1.06/oz
Ghirardelli
92% Cacao Moonlight Mystique Intense Dark Chocolate
$56.99Case of 12 · 3.17 oz each
$4.75 each · $1.50/oz
Ghirardelli
Chocolate Baking Bar 70 Ex Bittersweet
$54.99Case of 12 · 4 oz each
$4.58 each · $1.15/oz
Ghirardelli
Premium 100% Cacao Unsweetened Chocolate Baking Bar
$54.99Case of 12 · 4 oz each
$4.58 each · $1.15/oz

