Aisle 01
Snacks & Crackers
1,640 products
Chips, pretzels, crackers, jerky, trail mix, cheese and charcuterie.

Snacks & Crackers, products
Showing 1549–1584 of 1,640
Boulder Canyon
Kettle Cooked Potato Chips, 60% Lower Sodium Gluten Free
$68.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.75 each · $0.88/oz
Gluten free
Boulder Canyon
Authentic Foods Potato Chips Kettle Cooked Hickory Barbecue
$68.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.75 each · $0.88/oz
Boulder Canyon
Kettle Chips - Olive Oil Gluten Free
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Gluten free
Boulder Canyon
Chips - Sea Salt and Cracked Pepper Gluten Free
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Gluten free
Boulder Canyon
Seasonal Flavor Potato Chips Sea Salt
$63.99Case of 12 · 5.25 oz each
$5.33 each · $1.02/oz
Boulder Canyon
Chip Avocado Oil Malt Vinegar Sea Salt
$92.99Case of 12 · 10 oz each
$7.75 each · $0.77/oz
Dang
Thai Rice Chips Toasted Sesame, Vegan, Gluten Free Crisps, Non GMO, Healthy Savory Snacks, Made with Whole Foods, 35% Less Fat, Resealable Individual Bags
$79.99Case of 12 · 3.5 oz each
$6.67 each · $1.90/oz
Gluten free
Sensible Portions
Strawberry Veggie Sea Salt Snack
$69.99Case of 12 · 7 oz each
$5.83 each · $0.83/oz
Boulder Canyon
Kettle Chips - Red Wine Vinegar Gluten Free
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Gluten free
Dirty Potato Chips
Potato Chips Sea Salt Traditional Seed Oil
$61.99Case of 25 · 2 oz each
$2.48 each · $1.24/oz
Show more products
56 more on these shelves