Aisle 01
Snacks & Crackers
2,071 products
Chips, pretzels, crackers, jerky, trail mix, cheese and charcuterie.

Snacks & Crackers, products
Showing 1297–1332 of 2,071
Solely
Dried Fruit Organic Pineapple Rings
$58.99Case of 6 · 5.5 oz each
$9.83 each · $1.79/oz
Organic
Salento Provisi
Salento Dried Organic Pineapple
$51.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.67 each · $2.48/oz
Organic
Salento Provisions
Mango Dried Sweet Organic
$51.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.67 each · $2.48/oz
Organic
Sea Snax
Seaweed Snack G&G Wasabi Organic
$45.99Case of 24 · 0.18 oz each
$1.92 each · $10.65/oz
Organic
Newman's Own Organics
Cranberries and Raisins
$82.99Case of 12 · 4 oz each
$6.92 each · $1.73/oz
Organic
Newman's Own Organic
Raisins Organic Zipbag
$69.99Case of 12 · 6 oz each
$5.83 each · $0.97/oz
Organic
Barnana
Banana Bite Chewy Chocolate Organic
$34.99Case of 12 · 1.41 oz each
$2.92 each · $2.07/oz
Organic
Eden Foods
Eden Organic Dried Cranberries Apple Sweetened
$73.99Case of 15 · 4 oz each
$4.93 each · $1.23/oz
Organic
Show more products
739 more on these shelves