Snacks , products
Showing 577–612 of 647
Barnana
Organic Plantain Chips, Acapulco Lime, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free Chips, Vegan, USDA Organic 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
Barnana
Organic Plantain Chips, Himalayan Pink Salt, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free, USDA Organic, Vegan 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
Bada Bean Bada
Enlightened Bada Bean Bada Boom Crisps Sea Salt
$43.99Case of 6 · 4.5 oz each
$7.33 each · $1.63/oz
Angie's
Kettle Corn Popcorn - Boomchickapop - Sea Salt
$36.99Case of 4 · 3.6 oz each
$9.25 each · $2.57/oz
Angie's
Kettle Corn Boom Chicka Pop Sweet and Salty Popcorn
$67.99Case of 12 · 7 oz each
$5.67 each · $0.81/oz
Angie's
Kettle Corn Boom Chicka Pop White Cheddar Popcorn
$62.99Case of 12 · 4.5 oz each
$5.25 each · $1.17/oz
Angie's
Kettle Corn Boom Chicka Pop Sea Salt Popcorn
$62.99Case of 12 · 4.8 oz each
$5.25 each · $1.09/oz
Sensible Portions
Strawberry Veggie Sea Salt Snack
$69.99Case of 12 · 7 oz each
$5.83 each · $0.83/oz
Show more products
35 more on these shelves





