Snacks , products
Showing 469–504 of 647
Harvest Snaps
Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary)
$47.99Case of 12
$4.00 each
Gluten free
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Bourbon BBQ Seasoned Veggie Chip
$53.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.75 each · $1.59/oz
Nora Snacks
Nora Original Flavor Tempura Seaweed Snacks
$57.99Case of 12 · 1.6 oz each
$4.83 each · $3.02/oz
Nora Snacks
Seaweed Crispy Original
Now $55.99Was $58.94Case of 12 · 1.13 oz each
$4.67 each · $4.13/oz
Gimme
Avocado And Seasalt Seaweed Roasted Snack 5 piece
$39.99Case of 6 · 0.7 oz each
$6.67 each · $9.52/oz
Gimme
Seaweed Snacks Seaweed Snk,og2,evoo Organic
$62.99Case of 8 · 0.17 oz each
$7.87 each · $46.32/oz
Organic
Gimme
Seaweed Snack Roasted Teriyaki Organic
$40.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.42 each · $9.76/oz
Organic
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sesame Organic
$40.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.42 each · $9.76/oz
Organic
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sea Salt Organic
$40.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.42 each · $9.76/oz
Organic
Show more products
143 more on these shelves





