Rice Cakes , products
Showing 1–28 of 28
Lundberg
Organic Wild Rice Rice Cakes Savory
Now $41.99Was $44.20Case of 6 · 7.1 oz each
$7.00 each · $0.99/oz
Organic
Lundberg
Organic Cinnamon Toast Rice Cakes
$42.99Case of 6 · 8.9 oz each
$7.17 each · $0.81/oz
Organic
Lundberg
Brown Rice Cake Sea Salt Organic Gluten Free
$41.99Case of 6 · 7.1 oz each
$7.00 each · $0.99/oz
Organic
Lundberg
Rice Cake Minis Sea Salt Organic 6 Pack Savory Snack Cakes
$44.99Case of 4
$11.25 each
Organic
Lundberg
Cracked Black Pepper Thin Organic Rice Cakes
$41.99Case of 6 · 6 oz each
$7.00 each · $1.17/oz
Organic
Real Foods
Corn Thins Popped Corn Cakes Organic Sesame - 25 per Pack (6 Packs Total)
$28.99Single item
Organic
Real Foods
Corn Thins Popped Corn Cakes Organic Original
$28.99Case of 6 · 5.3 oz each
$4.83 each · $0.91/oz
Organic
Lundberg
Thin Stackers Brown Rice Light Organic
$41.99Case of 6 · 6 oz each
$7.00 each · $1.17/oz
Organic
Lundberg
Thin Stackers Brown Rice Cakes Organic Sea Salt
$41.99Case of 6 · 6 oz each
$7.00 each · $1.17/oz
Organic
Element Snacks
Rice Cakes Dipped Organic Strawberry N Cream Gluten Free
$49.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.33 each · $2.38/oz
Organic
Lundberg
Family Farms - Rice Cakes Mini White Cheddar
$40.99Case of 6 · 5 oz each
$6.83 each · $1.37/oz
Dang
Thai Rice Chips Toasted Sesame, Vegan, Gluten Free Crisps, Non GMO, Healthy Savory Snacks, Made with Whole Foods, 35% Less Fat, Resealable Individual Bags
$79.99Case of 12 · 3.5 oz each
$6.67 each · $1.90/oz
Gluten free
Lundberg
Chip Rice Fiery Hot Microwaveable Savory Rice Cakes
$67.99Case of 12 · 5.5 oz each
$5.67 each · $1.03/oz
Lundberg
Chip Rice Fiesta Lime Savory Rice Cakes
$67.99Case of 12 · 5.5 oz each
$5.67 each · $1.03/oz
Element Snacks
Rice Cake Milk Chocolate Sweet Natural
$48.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.17 each · $2.33/oz
Dang
Stick Rice Chips Coconut Crunch Gluten Free
$79.99Case of 12 · 3.5 oz each
$6.67 each · $1.90/oz
Gluten free





