Nuts, Seeds & Trail Mix, products
Showing 397–424 of 424
Barnana
Bites Banana Peanut Butter Cup Dark Chocolate Organic
$70.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.92 each · $1.69/oz
Organic
Mavuno Harvest
Fruit Dried Pineapple Organic
$33.99Case of 6 · 2 oz each
$5.67 each · $2.83/oz
Organic
Mavuno Harvest
All Natural Dried Banana Organic
$33.99Case of 6 · 2 oz each
$5.67 each · $2.83/oz
Organic
Mavuno Harvest
Fruit Dried Jackfruit Organic
$33.99Case of 6 · 2 oz each
$5.67 each · $2.83/oz
Organic
Fruit Bliss
Organic Fruit Fig Turkish Fruit Snacks Gummies & Bi
$61.99Case of 6 · 5 oz each
$10.33 each · $2.07/oz
Organic
Barnana
Banana Bites Chewy Dark Chocolate Organic
$70.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.92 each · $1.69/oz
Organic
Barnana
Banana Bites Chewy Orginal Organic
$70.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.92 each · $1.69/oz
Organic
Fruit Bliss
Deglet Noor Organic Dates Fruit Snack
$62.99Case of 6 · 5 oz each
$10.50 each · $2.10/oz
Organic
Fruit Bliss
Organic Turkish Mini Figs - Mini Figs Gluten Free
$36.99Case of 12 · 1.76 oz each
$3.08 each · $1.75/oz
Organic
Dang
Chips Organic Toasted Coconut Fruit Snack
$71.99Case of 12 · 3.17 oz each
$6.00 each · $1.89/oz
Organic
Fruit Bliss
Apricots Mini Trkish Organic
$36.99Case of 12 · 1.76 oz each
$3.08 each · $1.75/oz
Organic
Natierra
Freeze Dried - Bananas and Strawberries
$84.99Case of 12 · 1.8 oz each
$7.08 each · $3.93/oz
Brother's All Natural
Fruit Crisp Apple Cinnamon
$29.99Case of 12 · 0.35 oz each
$2.50 each · $7.14/oz




