Department: Specialty Grocery , products
Showing 361–396 of 742
Saffron Road
Crunchy Chickpeas Halal Sea Salt Organic
$42.99Case of 6 · 5.4 oz each
$7.17 each · $1.33/oz
Organic
Bubba's Fine Foods
Nut Mix Keto Maple Cinnamon Praline
$51.99Case of 6 · 5 oz each
$8.67 each · $1.73/oz
Keto
Wonderful Pistachios
Nut Pistachio Honey Roasted
$95.99Case of 10 · 5.5 oz each
$9.60 each · $1.75/oz
Living Intentions
Nut Blend - Sprouted - Dark Cacao Gluten Free
$50.99Case of 6 · 4 oz each
$8.50 each · $2.12/oz
Gluten free
Wonderful Pistachios
No Shells Roasted & Lightly Salted Pistachios
$96.99Case of 10 · 6 oz each
$9.70 each · $1.62/oz
Simple Kitchen
ReadyWise Freeze Dried Bananas Fruit Snacks
$41.99Case of 6 · 1.6 oz each
$7.00 each · $4.37/oz
Simple Kitchen
ReadyWise Dried Fruit Snack Strawberries & Bananas
$42.99Case of 6 · 1.1 oz each
$7.17 each · $6.51/oz
Bubba's Fine Foods
Nut Mix Keto Chocolate Chip Cookie Dough
$51.99Case of 6 · 5 oz each
$8.67 each · $1.73/oz
Keto
Wonderful Pista
Wonderful Lightly Salted Pistachios
$215.99Case of 12 · 12 oz each
$18.00 each · $1.50/oz
Show more products
346 more on these shelves




