Department: Natural Grocery , products
Showing 613–648 of 695
Boulder Canyon
Chip Avocado Oil Malt Vinegar Sea Salt
$92.99Case of 12 · 10 oz each
$7.75 each · $0.77/oz
Dang
Thai Rice Chips Toasted Sesame, Vegan, Gluten Free Crisps, Non GMO, Healthy Savory Snacks, Made with Whole Foods, 35% Less Fat, Resealable Individual Bags
$79.99Case of 12 · 3.5 oz each
$6.67 each · $1.90/oz
Gluten free
Sensible Portions
Strawberry Veggie Sea Salt Snack
$69.99Case of 12 · 7 oz each
$5.83 each · $0.83/oz
The Daily Crave
Chip Lentil Himlyin Pink Salt Sea Salt
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Sour Cream Can
$65.99Case of 12 · 5 oz each
$5.50 each · $1.10/oz
Dirty Potato Chips
Potato Chips Sea Salt Traditional Seed Oil
$61.99Case of 25 · 2 oz each
$2.48 each · $1.24/oz
The Daily Crave
Chip Lentil Spicy Sriracha Seasoned Snack
$51.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.50 each · $1.53/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Sea Salt Canister
$65.99Case of 12 · 5 oz each
$5.50 each · $1.10/oz
Show more products
47 more on these shelves





