Chips & Pretzels, products
Showing 793–801 of 801
Beanitos
Restaurant Style White Bean Tortilla Chips
$37.99Case of 4 · 10 oz each
$9.50 each · $0.95/oz
Stacy's Pita Chi
Stacy's Five Cheese Baked Pita Thins Crisps
$45.99Case of 8 · 6.75 oz each
$5.75 each · $0.85/oz
Stacy's Pita Chi
Stacy's Garlic and Herb Pita Thins Crisps
$45.99Case of 8 · 6.75 oz each
$5.75 each · $0.85/oz




