Snacks & Chips
915 products
Snacks & Chips, products
Showing 253–288 of 915
Good Health
Kettle Potato Chips, Avocado Oil Chilean Lime
$69.99Case of 12 · 5 oz each
$5.83 each · $1.17/oz
Prime Planet
TOSTONES, Green Plantains, Re-Sealable Bag, Crunchy chips, Plantains, Flower Oil and Salt, 3.53 Oz per Unit, HABANERO Flavored, 8 Pack
$43.99Case of 8
$5.50 each
Boulder Canyon
Tortilla Lime Sea Salt Potato Chips
$88.99Case of 12 · 8 oz each
$7.42 each · $0.93/oz
Samyang
Buldak Original Ramen Flavor Chips Potato Chips
$74.99Case of 12 · 4.23 oz each
$6.25 each · $1.48/oz
Nichols Pistachio
EB Pistachios RSE Garlic No Salt O
$127.99Case of 12 · 5 oz each
$10.67 each · $2.13/oz
Nichols Pistachio
EB Pistachios Maple Butter Unsalted
$127.99Case of 12 · 5 oz each
$10.67 each · $2.13/oz
Boulder Canyon
Kettle BBQ Hickory Potato Chips Seed Oil Free
$62.99Case of 12 · 5 oz each
$5.25 each · $1.05/oz
Nichols Pistachio
EB Pistachios Hab LM Is Organic
$122.99Case of 8 · 14 oz each
$15.37 each · $1.10/oz
Organic
Nichols Pistachio
EB Pistachios Cocoa Cookie No Salt
$43.99Case of 10 · 2 oz each
$4.40 each · $2.20/oz
Nichols Pistachio
EB Pistachios Hot Honey No Salt
$127.99Case of 12 · 5 oz each
$10.67 each · $2.13/oz
Prime Planet
TOSTONES, Green Plantains, Re-Sealable Bag, Crunchy chips, Plantains, Palm Oil and Salt, 3.53 Oz per Unit, LIME Flavored, 8 Pack
$43.99Case of 8
$5.50 each
Pork King Good
Pork Rinds Apple Cinnamon Natural Pork Rinds
$45.99Case of 10 · 3 oz each
$4.60 each · $1.53/oz
Show more products
627 more on these shelves





