Snacks & Chips
915 products
Snacks & Chips, products
Showing 1–36 of 915
Zambos
Plantain Chips Sal Verde Salsa Verde Salty Snack
$65.99Case of 12 · 5.3 oz each
$5.50 each · $1.04/oz
Zambos
Chips Taqueritos Chile Toreado Natural Salty Snacks
$101.99Case of 20 · 8 oz each
$5.10 each · $0.64/oz
Glico
Snack Pocky Strawberry Cookies
Now $50.99Was $53.67Case of 20 · 1.41 oz each
$2.55 each · $1.81/oz
Sensible Portions
Veggie Scramble Straws Hot Sauce
$69.99Case of 12 · 6 oz each
$5.83 each · $0.97/oz
Meiji
Cracker Dip Strawberry Yan Yan Snack Cracker
$85.99Case of 30 · 2 oz each
$2.87 each · $1.43/oz
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sea Salt & Avocado
$40.99Case of 12 · 0.32 oz each
$3.42 each · $10.67/oz
Sunridge Farm E
SunRidge Farms Organic Hit the Trail Mix
$85.99Case of 24 · 2.4 oz each
$3.58 each · $1.49/oz
Organic
Sunridge Farm E
SunRidge Farms Dark Chocolate Almonds Snack Packaged Food
$86.99Case of 24 · 2.5 oz each
$3.62 each · $1.45/oz
Glico
Candy Pocky Choco Chocolate Cookies Snack
$65.99Case of 10 · 4.13 oz each
$6.60 each · $1.60/oz
Angie's
Popcorn Sea Salt Flavor Microwave Popcorn
$62.99Case of 8 · 3.6 oz each
$7.87 each · $2.19/oz
Amphora
Prunes Dried Soft Organic Fruit Snack
$51.99Case of 6 · 6 oz each
$8.67 each · $1.44/oz
Organic
Amphora
Apricots Dried Fruit Snack Soft Organic
$51.99Case of 6 · 6 oz each
$8.67 each · $1.44/oz
Organic
Ka Me
Rice Cracker Sesame Gluten Free
$55.99Case of 12 · 3.5 oz each
$4.67 each · $1.33/oz
Gluten free
Show more products
879 more on these shelves





