Department: Specialty Grocery , products
Showing 109–125 of 125
Aloha
Plant Based Protein Bar Chocolate Chip Cookie Dough
$94.99Case of 6 · 9.88 oz each
$15.83 each · $1.60/oz
Plant based
Legendary Foods
Pastry Cinnamon Performance Nutrition Bars
$43.99Case of 10 · 2.2 oz each
$4.40 each · $2.00/oz
Power Crunch
Protein Bars - Chocolate Mint Original
$35.99Case of 12 · 1.4 oz each
$3.00 each · $2.14/oz




