Department: Natural Grocery , products
Showing 181–216 of 398
Protein Puck
Plant Based Bars / Snacks with Vegan Protein / 16 Count / 3.25 oz Full Size / Gluten Free, Non Dairy, Kosher Certified Non GMO Premium Healthy Bars / Good Vibes
$49.99Case of 16
$3.12 each
Gluten free
Dave's Killer Bread
Bar Protein Organic Blueberry Almond
$69.99Case of 6 · 7.6 oz each
$11.67 each · $1.53/oz
Organic
Dave's Killer Bread
Bar Protein Organic Peanut Buttter Chocolate Chip
$69.99Case of 6 · 7.6 oz each
$11.67 each · $1.53/oz
Organic
Rxbar
Bar Mini Chocolate Sea Salt Peanut Butter
$81.99Case of 6 · 7.36 oz each
$13.67 each · $1.86/oz
Kate's Real Food
Bar Organic Bivy Lemon Coconut
$48.99Case of 12 · 2.2 oz each
$4.08 each · $1.86/oz
Organic
Thunderbird Ene
Thunderbird Bar Texas Maple Pecan
$39.99Case of 12 · 1.7 oz each
$3.33 each · $1.96/oz
Zing Bars
Zing Dark Chocolate Mint Protein Nutrition Bars
$45.99Case of 12 · 1.76 oz each
$3.83 each · $2.18/oz
Protein Puck
Bar Wonderlust Peanut Butter Cranberry
$49.99Case of 16 · 3.25 oz each
$3.12 each · $0.96/oz
Protein Puck
Plant Based Bars / Snacks with Vegan Protein / 16 Count / 3.25 oz Full Size / Gluten Free, Non Dairy, Kosher Certified Non GMO Premium Healthy Bars / Daily Bliss
$49.99Case of 16
$3.12 each
Gluten free
The Gfb
The Gluten Free Brothers Bar - Cranberry Toasted Almond - Gluten Free
$37.99Case of 12 · 2.05 oz each
$3.17 each · $1.54/oz
Gluten free
Taos Bakes
T Taos Bakes Dark Chocolate Almond Sea Salt Nutrition Bar
$43.99Case of 12 · 1.8 oz each
$3.67 each · $2.04/oz
Taos Bakes
Peanut Butter Chocolate Butterscotch Bar
$43.99Case of 12 · 1.8 oz each
$3.67 each · $2.04/oz
Show more products
182 more on these shelves




