Open 24/7 · order any time Stock up & save · Free shipping from $60 Orders ship in 1–2 business days
Aisle 04

Authentic Mexican

In Pasta, Grains & Soups · 91 products

Authentic Mexican , products

Showing 37–72 of 91

La Preferida
Rice - Spanish
$39.99Case of 9 · 5.25 oz each
$4.44 each · $0.85/oz
La Preferida
Bean Chick Pea
$52.99Case of 12 · 15 oz each
$4.42 each · $0.29/oz
La Preferida
Medium Grain Rice
$102.99Case of 4 · 10 lb each
$25.75 each · $2.57/lb
La Costena
Bean Black Whole
$54.99Case of 12 · 19.75 oz each
$4.58 each · $0.23/oz
La Costena
Bean Pinto Whole
$54.99Case of 12 · 19.75 oz each
$4.58 each · $0.23/oz
La Preferida
Bean Black
$69.99Case of 12 · 30 oz each
$5.83 each · $0.19/oz
Show more products

19 more on these shelves

A LITTLE MORE IN YOUR BASKET. MORE BACK FOR YOU.

Stock up. Unlock more savings.

Your pantry favorites, everyday essentials, and next discoveries all count.

  1. Spend $60Free shipping
  2. Spend $150$5 off + free shipping
  3. Spend $250$15 off + free shipping
  4. Spend $400$30 off + free shipping

No code needed. The highest eligible stock-up discount applies once per order and combines with eligible free shipping. Merchandise thresholds exclude tax and shipping. Other product or order offers do not stack. One-time purchases only; free shipping follows the store’s eligible destinations and shipping methods.