Department: Natural Grocery , products
Showing 37–72 of 444
Lenny & Larry's
Cookie Peanut Butter Crumble Snack
$47.99Case of 12 · 4 oz each
$4.00 each · $1.00/oz
Heavenly Organics
Honey Patty Chocolate Mint Organic
$64.99Case of 32 · 1.2 oz each
$2.03 each · $1.69/oz
Organic
The Gfb
Protein Bites, Dark Chocolate Hazelnut, 4 Ounce , Gluten Free, Non GMO (Packaging May Vary)
$45.99Case of 6
$7.67 each
Gluten free
The Gfb
The Gluten Free Brothers Peanut Butter Bites - Gluten Free Protein Balls – Non GMO, Soy Free, Vegan – Snack Size Plant Based Protein Energy Balls, 4 oz
$41.99Case of 6 · 6 ct each
$7.00 each · $1.17/ct
Gluten free
The Gfb
Bites Dark Chocolate Peanut Butter Ball Bites
$41.99Case of 6 · 4 oz each
$7.00 each · $1.75/oz
Lenny & Larry's
Cookie White Chocolate Macadamia Complete
$47.99Case of 12 · 4 oz each
$4.00 each · $1.00/oz
Jonnypops
Freeze Dried Minis Raspberry & Blueberry Cream 5 - Pops per Box
$77.99Case of 6 · 10 g each
$13.00 each · $1.30/g
Jonnypops
Freezer Pops Variety Pack Cherry Grape Fruit Punch
Now $107.99Was $113.67Case of 6 · 32.4 fl oz each
$18.00 each · $0.56/fl oz
Hu
Bar Milk Chocolate Simple Chocolate Bar
Now $43.99Was $46.31Case of 6 · 2.1 oz each
$7.33 each · $3.49/oz
Alter Eco
Dark Chocolate Quinoa Organic Chocolate Bar
$79.99Case of 12 · 2.82 oz each
$6.67 each · $2.36/oz
Organic
Hu
Dark Chocolate Bites Hazelnut Butter
Now $57.99Was $61.04Case of 6 · 2.75 oz each
$9.67 each · $3.51/oz
Chocxo
Chocolate Cup Dark Lemon Creme
Now $56.99Was $59.99Case of 6 · 3.45 oz each
$9.50 each · $2.75/oz
Alter Eco
Dark Chocolate Bar 85% Cocoa Blackout
$80.99Case of 12 · 2.82 oz each
$6.75 each · $2.39/oz
Justin's
Chocolate Cups Peanut Butter Milk Chocolate Cups
$43.99Case of 12 · 1.5 oz each
$3.67 each · $2.44/oz
Glutino
Cookie Sandwich Chocolate Vanilla Creme
$84.99Case of 12 · 10.6 oz each
$7.08 each · $0.67/oz
Magic Chocolate
Bar Chocolate Roasted Hazelnuts Natural
$77.99Case of 9 · 3 oz each
$8.67 each · $2.89/oz
Chocolove
ChocolaLove Peanut Butter Cups Dark Chocolate
$82.99Case of 30 · 1.2 oz each
$2.77 each · $2.31/oz
Show more products
372 more on these shelves




