Save $4.05 Hu Chocolate Cashew Butter Raspberry Jel Now $76.99Was $81.04Case of 12 · 2.1 oz each$6.42 each · $3.06/oz Add
Alter Eco Super Dark Mint Organic Chocolate Bar $79.99Case of 12 · 2.65 oz each$6.67 each · $2.52/ozOrganic Add
Save $4.10 Lily's Chocolate Bar Extremely Dark 85 Now $77.99Was $82.09Case of 12 · 2.8 oz each$6.50 each · $2.32/oz Add
Little Secrets Llc Wafer Milk Chocolate Sea Salt $47.99Case of 12 · 1.4 oz each$4.00 each · $2.86/oz Add
Save $2.53 Little Secrets Llc Wafer Dark Chocolate Sea Salt Now $47.99Was $50.52Case of 12 · 1.4 oz each$4.00 each · $2.86/oz Add
Save $2.32 Justins, Cups Cashew Butter Dark Chocolate Organic Now $43.99Was $46.31Case of 12 · 1.4 oz each$3.67 each · $2.62/ozOrganic Add
Save $2.32 Justin's Organic Almond Butter Cups, Dark Chocolate Now $43.99Was $46.31Case of 12 · 1.4 oz each$3.67 each · $2.62/ozOrganic Add
Alter Eco Super Blackout Organic Chocolate Bar $79.99Case of 12 · 2.65 oz each$6.67 each · $2.52/ozOrganic Add
Chocolove Dark Chocolate Bar Sea Salt Caramel $57.99Case of 10 · 3.2 oz each$5.80 each · $1.81/oz Add
Equal Exchange Organic Dark Chocolate Bar Extreme $76.99Case of 12 · 2.8 oz each$6.42 each · $2.29/ozOrganic Add
Equal Exchange Chocolate Bar Very Drk Organic $76.99Case of 12 · 2.8 oz each$6.42 each · $2.29/ozOrganic Add
Save $4.10 Lily's Chocolate Bar Dark 70% Sea Salt Now $77.99Was $82.09Case of 12 · 2.8 oz each$6.50 each · $2.32/oz Add
Endangered Species Chocolate Dark Caramel Sea Salt Eagle $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Alter Eco Americas Organic Chocolate Bar - Dark Salted Burnt Caramel - Bars $78.99Case of 12 · 2.82 oz each$6.58 each · $2.33/ozOrganic Add
Endangered Species Chocolate Bar Dark With Cinnamon Cayenne $72.99Case of 12 · 3 oz each$6.08 each · $2.03/oz Add
Pascha Chocolate Bar 100Percent Cacao Dark $74.99Case of 10 · 2.82 oz each$7.50 each · $2.66/ozSold out
Chocolove Peanut Butter Cups Dark Chocolate $34.99Case of 10 · 1.2 oz each$3.50 each · $2.92/ozSold out
Equal Exchange Chocolate Bar Dark Caramel Organic $76.99Case of 12 · 2.8 oz each$6.42 each · $2.29/ozOrganicSold out
Equal Exchange Organic Chocolate Bar XDK Panama Dark Chocola $76.99Case of 12 · 2.8 oz each$6.42 each · $2.29/ozOrganicSold out
Equal Exchange Chocolate Bar Mint W Crunch Organic $76.99Case of 12 · 2.8 oz each$6.42 each · $2.29/ozOrganicSold out
Theo Chocolate Bar Dark Sea Salted Toffee Organic $137.99Case of 12 · 3 oz each$11.50 each · $3.83/ozOrganicSold out