Chocolate , products
Showing 325–360 of 434
Chocolove
Chocolate Bar Mini Milk Toffee & Almond
$38.99Case of 12 · 1.3 oz each
$3.25 each · $2.50/oz
Alter Eco
Chocolate Bar Truffle Salted Caramel Org
$83.99Case of 12 · 2.96 oz each
$7.00 each · $2.36/oz
Endangered Species
Chocolate - Chocolate Bar Milk Caramel Sloth
$72.99Case of 12 · 3 oz each
$6.08 each · $2.03/oz
Little Secrets
Bar Chocolate Milk Chocolate Caramel Crumble
$47.99Case of 12 · 1.8 oz each
$4.00 each · $2.22/oz
Alter Eco
Super Dark Mint Organic Chocolate Bar
$79.99Case of 12 · 2.65 oz each
$6.67 each · $2.52/oz
Organic
Equal Exchange
Bar Dark Chocolate Total Eclipse Organic
$76.99Case of 12 · 2.8 oz each
$6.42 each · $2.29/oz
Organic
Equal Exchange
Bar Dark Chocolate Whole Almond Sea Salt Organic
$66.99Case of 10 · 3.5 oz each
$6.70 each · $1.91/oz
Organic
Show more products
74 more on these shelves




