Halloween
Treats worth answering the door for
Chocolate, gummies and peanut butter cups, by the case. One bowl never lasts.
Chocolate & Candy, products
Showing 37–72 of 758
Magic Chocolate
Bar Chocolate Smooth Coconut Praline
$85.99Case of 12 · 2.93 oz each
$7.17 each · $2.45/oz
Lindt
Excellence Dark Chocolate Bar with Sea Salt
$91.99Case of 12 · 3.5 oz each
$7.67 each · $2.19/oz
Rawmio
Premium Oat Milk Chocolate Bar, 50% Cacao
$74.99Case of 12 · 1.76 oz each
$6.25 each · $3.55/oz
Pur
Mint Tangerine Tango Tin Natural Gum & Mint
$39.99Case of 12 · 1.05 oz each
$3.33 each · $3.17/oz
Endangered Species
Chocolate Bar Rain Forest Dark Mint
$73.99Case of 12 · 3 oz each
$6.17 each · $2.06/oz
Endangered Species
Chocolate Tiger Dark Espresso Bar
$73.99Case of 12 · 3 oz each
$6.17 each · $2.06/oz
Chocolove
Dark Chocolate Bar with Ginger Crystallized
$67.99Case of 12 · 3.2 oz each
$5.67 each · $1.77/oz
Endangered Species
Chocolate Bar Black Rhino Dark Hazelnut
$73.99Case of 12 · 3 oz each
$6.17 each · $2.06/oz
Endangered Species
Chocolate Chimpanzee, Natural Dark Chocolate (72%)
$73.99Case of 12 · 3 oz each
$6.17 each · $2.06/oz
Endangered Spec
Species Chocolate Bar Sea Turtle Dark Chocolat
$73.99Case of 12 · 3 oz each
$6.17 each · $2.06/oz
Endangered Species
Chocolate Bar Wolf Dark Cranberry
$73.99Case of 12 · 3 oz each
$6.17 each · $2.06/oz
Endangered Species
Chocolate Dark Intense 75% Cocoa Chocolate
$73.99Case of 12 · 3 oz each
$6.17 each · $2.06/oz
Chocolove
Chocolate Bar Milk Pecan Cookie Sea Salt
$67.99Case of 12 · 3.2 oz each
$5.67 each · $1.77/oz
Chocolove
Chocovlove Chocolate Mini Peppermint Bar
$39.99Case of 12 · 1.3 oz each
$3.33 each · $2.56/oz
Unreal
Dark Chocolate Almonds Coconut Bagged Chocolates
$52.99Case of 6 · 4 oz each
$8.83 each · $2.21/oz
Show more products
686 more on these shelves