Halloween
Treats worth answering the door for
Chocolate, gummies and peanut butter cups, by the case. One bowl never lasts.
Chocolate & Candy, products
Showing 361–396 of 758
Skinnydipped
Chocolate Caramel Peanut Paradise Cup
$76.99Case of 10 · 3.17 oz each
$7.70 each · $2.43/oz
Barkthins
Chocolate Covered Pretzels Dark Chocolate
$96.99Case of 12 · 4.7 oz each
$8.08 each · $1.72/oz
Skinnydipped
Dark Chocolate Salted Caramel Bites
$76.99Case of 10 · 3.17 oz each
$7.70 each · $2.43/oz
Just The Fun Part
Waffle Cone Mini Dark Chocolate
$46.99Case of 6 · 4.23 oz each
$7.83 each · $1.85/oz
Just The Fun Part
Waffle Cone Mini Milk Chocolate
$48.99Case of 6 · 4.23 oz each
$8.17 each · $1.93/oz
Little Secrets
Llc Candy Chocolate Dark Peanut Butter
$60.99Case of 8 · 5 oz each
$7.62 each · $1.52/oz
Justin's
Chocolate Dark Peanut Butter Minis Organic
$56.99Case of 6 · 4.7 oz each
$9.50 each · $2.02/oz
Organic
Alter Eco
Chocolate Truffle Sea Salt Organic Bagged Chocolate
$93.99Case of 8 · 4.2 oz each
$11.75 each · $2.80/oz
Organic
Blue Stripes
Whole Cacao Beans Chocolate Covered Hazelnut Butter
$43.99Case of 6 · 4 oz each
$7.33 each · $1.83/oz
Show more products
362 more on these shelves