Pancakes & Waffles, products
Showing 1–36 of 51
Hungry Jack
Extra Light & Fluffy Pancake and Waffle Mix
$50.99Case of 6 · 32 oz each
$8.50 each · $0.27/oz
Kodiak Cakes
Mix Flapjack Cup, Chocolate Chip & Maple
$45.99Case of 12 · 2.29 oz each
$3.83 each · $1.67/oz
Birch Benders
Chocolate Chip Pancake Mix Add Water
$54.99Case of 6 · 16 oz each
$9.17 each · $0.57/oz
Arrowhead Mills
Mix Pancake Buckwheat Organic
$64.99Case of 6 · 22 oz each
$10.83 each · $0.49/oz
Organic
Arrowhead Mills
Mix Pancake Gluten Free Organic
$71.99Case of 6 · 22 oz each
$12.00 each · $0.55/oz
Organic
Kodiak Cakes
Cinnamon Oat Power Cakes Flapjack & Waffle Mix
$62.99Case of 6 · 20 oz each
$10.50 each · $0.52/oz
Kodiak Cakes
- Flapjack On The Go - Cinnamon Maple
$45.99Case of 12 · 2.25 oz each
$3.83 each · $1.70/oz
Kodiak Cakes
Mix Flapjack Cups, Buttermilk & Maple
$45.99Case of 12 · 2.15 oz each
$3.83 each · $1.78/oz
Crown Maple
Mix Pancake Maple Sugar Organic
$61.99Case of 6 · 16 oz each
$10.33 each · $0.65/oz
Organic
Kodiak Cakes
Flapjack and Waffle Mix, Buttermilk and Honey
$62.99Case of 6 · 24 oz each
$10.50 each · $0.44/oz
Show more products
15 more on these shelves





