Breakfast Bars , products
Showing 1–36 of 101
Annie's Homegrown
Double Chocolate Chip Granola Bars
$81.99Case of 6 · 11.76 oz each
$13.67 each · $1.16/oz
Blake's Seed Based
Bars Chewy Apple Cinnamon 5bars
$41.99Case of 6 · 4.6 oz each
$7.00 each · $1.52/oz
Blake's Seed Based
Bars Chewy Chocolate Chip 5bars
$42.99Case of 6 · 4.6 oz each
$7.17 each · $1.56/oz
Blake's Seed Based
Bars Chewy Birthday Cake 5bars
$41.99Case of 6 · 4.6 oz each
$7.00 each · $1.52/oz
Bobo's
Bar Oat Lemon Poppyseed Gluten Free
$45.99Case of 12 · 3 oz each
$3.83 each · $1.28/oz · Gluten free
Bobo's
Bar Oat Maple Pecan Gluten Free
$45.99Case of 12 · 3 oz each
$3.83 each · $1.28/oz · Gluten free
Blake's Seed Based
Rice Crispy Treats Body Cake 6 ea
$43.99Case of 12 · 4.68 oz each
$3.67 each · $0.78/oz
Nature's Bakery
Gluten Free Fig Bar - Blueberry
$30.99Case of 12 · 2 oz each
$2.58 each · $1.29/oz · Gluten free
Annie's Homegrown
Chocolate Chip Drizzle Granola Bars
$78.99Case of 12 · 4.6 oz each
$6.58 each · $1.43/oz
Lenny & Larry's
Breakfast Bar Apple Cinnamon 4Ct
$89.99Case of 12 · 6.77 oz each
$7.50 each · $1.11/oz
Bobo's
Double Chocolate Almond Butter Protein Bar
$44.99Case of 12 · 2.2 oz each
$3.75 each · $1.70/oz
Lenny & Larry's
Breakfast Bar Blueberry Lemon 4Ct
$97.99Case of 12 · 6.77 oz each
$8.17 each · $1.21/oz
Nature's Path
Toaster Pastries Frosted Buncha Blueberry Organic
$69.99Case of 12 · 11 oz each
$5.83 each · $0.53/oz · Organic
Kind
Bar Drizzled Dark Chocolate Peanut Butter Gluten Free 1.16oz, 5 Per Pack (8 Packs Total)
$51.99Single item
· Gluten free
Show more products
65 more on these shelves




