Open 24/7 · order any timeFree shipping on orders over $30Orders ship in 1–2 business days
Aisle 06

Baking Nuts & Seeds

In Baking · 37 products

Baking Nuts & Seeds, products

Showing 1–36 of 37

Carrington Farms
Flax Chia Blend
$60.99Case of 6 · 12 oz each
$10.17 each · $0.85/oz
Manitoba Harvest
Hemp Hearts
$29.99Case of 12 · 0.9 oz each
$2.50 each · $2.78/oz
Navitas
Seed Chia Organic
$100.99Case of 12 · 8 oz each
$8.42 each · $1.05/oz
Organic
Bob's Red Mill
Flaxseed Brown
$25.99Case of 4 · 13 oz each
$6.50 each · $0.50/oz
Nature's Earthly
Choice Chia
$49.99Case of 6 · 12 oz each
$8.33 each · $0.69/oz
Manitoba Harvest
Hemp Hearts
$119.99Case of 6 · 24 oz each
$20.00 each · $0.83/oz
Bob's Red Mill
Seeds Hmp Hrt
$58.99Case of 5 · 8 oz each
$11.80 each · $1.47/oz
Bob's Red Mill
Flaxseed Meal
$33.99Case of 4 · 16 oz each
$8.50 each · $0.53/oz
Let's Do Organic
Coconut Flakes
$64.99Case of 12 · 7 oz each
$5.42 each · $0.77/oz
Organic
Bob's Red Mill
Coconut Shredded
$32.99Case of 4 · 12 oz each
$8.25 each · $0.69/oz
Show more products

1 more on these shelves